شرکت مهندسی آسیا سیال پارس
  • English (English)

تعمیرات و تست انواع شیرهای اطمینان و صنعتی در محل


با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و مجرب در زمینه انجام تعمیرات و تست کلیه شیرآلات صنعتی و با توجه به در دست داشتن تجهیزات مربوطه از جمله دستگاه لپینگ، میز تست شیرهای اطمینان و میز تست شیرهای صنعتی، این شرکت قادر به تجیهز کارگاه و انجام خدمات تعمیر و تست شیرآلات در محل مشتری می باشد.

خدمات کرایه میز تست شیرآلات، میز تست شیلنگ و تست پک


با اختیار داشتن چندین میز تست شیرهای اطمینان و صنعتی، میز تست شیلنگ و تست پک‌های گازی و آبی تا فشار ۴۰۰۰ بار، این شرکت آمادگی کرایه تجهیزات تست هیدرواستاتیک خود را همراه و یا بدون همراهی نفر اپراتور دارد.

خدمات نصب، راه اندازی و آموزش تجهیزات ساخته شده


کلیه تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت از خدمات رایگان نصب در محل، تست و راه اندازی و آموزش کامل اپراتوری دستگاه برخوردار می باشند.

خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش


تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت تا ۱۵ سال از خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش از جمله تامین قطعات و سیل کیتهای دستگاه، انجام تعمیرات، مشاوره فنی و ارتقا فنی تجهیزات فروخته شده، بهره مند می باشند.

ارتقا فنی و بهبود عملکرد تجهیزات تست، فشار بالا و هیدرولیک


متخصصان این شرکت آمادگی دارند پس از بررسی کلیه تجهیزات تست، فشار بالا و هیدرولیک پیشنهاداتی برای ارتقا فنی و بهبود عملکرد این تجهیزات ارائه و آنها را اجرا نمایند.

تعمیرات کلیه تجهیزات هیدرولیک و فشار بالا


 شامل تعمیرات موردی انواع ابزار هیدرولیک، ابزار بادی، پمپ، آمپلی فایر هوا و بوستر گاز فشار بالا، میز تست شیرآلات، دیگر تجهیزات تست هیدرواستاتیک و انواع پاور یونیت هیدرولیک. همچنین این شرکت قادر به برنامه ریزی و انجام تعمیرات پیش گیرانه و دوره ای برای کلیه تجهیزات هیدرولیک و فشار بالا می باشد.

اسید شویی و فلاشینگ خطوط هیدرولیک


بعد از انجام لوله کشی هیدرولیک، معمولا لوله ها دارای لایه ای از زنگ آهن و آلودگی خارجی می باشند. قبل از استفاده از این لوله ها، درون آنها باید بوسیله انجام اسید شویی و فلاشینگ کاملا تمیز می گردد. در غیر این صورت آلودگی های درون خطوط به سرعت به شیرآلات و دیگر تجهیزات حساس راه یافته و باعث آسیب دیدگی و از کار افتادن آنها می گردند. انجام این کار نیازمند دانش تخصصی، تجربه کاری و تجهیزات مناسب می باشد. ما علاوه بر بهره مندی از این پیش نیازها، از همکاری شرکت های بین المللی در این خصوص بهره مند بوده و با کمک آنان قادر به انجام پروژه هایی در مقیاس بزرگ و با بالاترین استانداردهای جهانی می باشیم.

دانلود

   
Powered by PARS DATA